XX. Setkání dominikánské rodiny - ODLOŽENO

4. Září 2020 - 17:15

Vzhledem k vyhlášenému mimořádnému stavu v ČR provinciál po konzultaci se členy Kazatelského střediska ODVOLÁVÁ plánované Setkání dominikánské rodiny (SEDOR), které se mělo konat 17. října 2020 v Olomouci. O případném náhradním termínu setkání Vás budeme včas informovat, až to bude možné.

Letošní jubilejní Setkání dominikánské rodiny SeDoR 2020 proběhne v olomouckém klášteře bratří v sobotu 17. října 2020 ve znamení oslav 800 let od narození svaté paní Zdislavy.

Program:

  9:00
růženec
  9:30
mše svatá
10:30
malé agapé
11:00
sr. Benedikta Hübnerová OP: Svatá paní Zdislava
13:00
oběd v klášteře bratří
15:00
skupinky
 
1. fr. Pavel Mayer OP: Zdislavské misie
 
2. sr. Benedikta Hübnerová OP: Prohlídka historické Olomouce
 
3. František Falkenauer: Trvalá formace laiků a představení podkladů pro kapitulu
17:00
nešpory
afterparty


Součástí letošního SeDoRu také bude večerní afterparty pro (nejen)mladé z (nejen)dominikánské mládeže. Chtěli bychom tím utužit a dále více podchytit dominikánskou mládež, proto prosíme ty z vás, kteří máte okolo sebe nějakou dominikánskou mládež, abyste ji na tuto akci pozvali, a všichni jste na tento „noční“ SeDoR zváni! Přespat bude možné od pátku až do neděle za dobrovolný příspěvek v klášteře bratří (metodej@op.cz). Prosíme o včasnou rezervaci ubytování.
Informace k SEDORu se budou průběžně doplňovat a upřesňovat. Sledujte, prosím, web op.cz nebo laici.op.cz. Pořadatele je možno kontaktovat na e-mailu: opolomouc@gmail.com.
Na SEDOR je nutné se přihlásit nejpozději do 9. 10. 2020 pomocí přihlašovacího formuláře